Для дітей настала пора зимових канікул, час відпочинку, а для педагогів – робота над самовдосконаленням, додатковим навчанням, підведенням підсумків своєї роботи за І семестр.

11.01.2018 року на базі відділу освіти Ріпкинської РДА відбувся черговий семінар з інклюзивної освіти “Спеціальне навчання. Від основ до практики”.

У Ріпкинському районі функціонує 15 інклюзивних класів, в яких навчається 17 дітей з особливими освітніми потребами.

У рамках семінару завідувач районною психолого-медико-педагогічною консультацією Марченко А.О. ознайомила присутніх з останніми новинами нормативно-правової бази інклюзивної освіти. Заступники директорів, вчителі, асистенти вчителів, практичні психологи, соціальні педагоги мали змогу ознайомитися та отримати для користування найновіші підручники та посібники для роботи в інклюзивних класах. Присутні отримали цікаву і корисну інформацію від психолога Ріпкинської ЗОШ № 2 Драгуна О. А. стосовно роботи з дітьми з аутизмом. Богуш Н.М. ознайомила з ефективними прикладами використання різних видів наочності на уроках в інклюзивних класах. Заступник директора Ріпкинської гімназії Могильна Н.М. поділилась досвідом використання субвенції на придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники семінару отримали багато інформації та корисних порад  щодо  корекції індивідуальних програм розвитку для дітей з особливими освітніми потребами, мали змогу обмінятися досвідом  та поспілкуватися.

Велика вдячність організатору та невтомному натхненнику семінару Марченко А.О. та всім учасникам за творчу співпрацю, можливість отримати необхідні знання на благо навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

20180111_10043820180111_11063620180111_10384320180111_113144

Підтвердіть, що Ви не бот - виберіть чоловічка з піднятою рукою: