Готуємось до ЗНО-2018

rtdk

З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з історії України, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.
Під кожним завданням з історії України ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з історії України максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

Тренувальні тести по темах

Завдання пробного ЗНО з історії України 2017

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО З ІСТОРІЇ 2017.
ДЛЯ ТИХ ХТО ГОТУЄТЬСЯ СКЛАДАТИ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У НАГОДІ СТАНУТЬ ВІДЕОЛЕКЦІЇ ДО УСІХ ТЕМ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Програма ЗНО 2017 з історії України
Характеристика сертифікаційної роботи з історії України
Історія України. Завдання ЗНО-2014
ЗНО історія України 2013  І сесія
ЗНО історія України 2013 ІІ сесія
ЗНО з історії України 2012 – 1 сесія
ЗНО з історії України 2012 – 2 сесія
Терміни
Хронологічна таблиця
Посібник Збірник типових тестів до ЗНО 2015

НАКАЗИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

від 05 листопада 2015 року № 1143 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»
Завантажити


від 26.10.2015 № 1107 «Про закріплення зон обслуговування за регіональними центрами оцінювання якості освіти»
Завантажити


від 26.10.2015 № 1108 «Про підготовку до проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»
Завантажити


від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами)
Завантажити


від 08.10.2015 № 1050 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 р. № 940» (Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році)
Завантажити


від 16.03.2015 № 300 «Про затвердження Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання»
Завантажити


від 16.03.2015 №299 «Деякі питання колегіальних робочих органів з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання»
Завантажити


від 03.02.2015 № 85 «Про затвердження Порядку використання приміщень навчальних закладів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання»
Завантажити


від 29.12.2014 № 1529 «Про затвердження зразка Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, зразка Інформаційної картки до нього та їх технічного опису»
Завантажити


від 26.12.2014 № 1526 «Деякі питання колегіальних робочих органів з підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання»
Завантажити


від 05.11.2014 № 1276 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1121»
Завантажити


від 02.10.2014 № 1125 «Щодо створення Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти»
Завантажити


від 01.10.2014 № 1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти»
Завантажити


від 16.01.2014 № 35 «Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення дублікатів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання»
Завантажити


від 08.11.2013 № 1572 «Про внесення змін до Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти»
Завантажити


від 24.05.2013 № 586/508 “Про затвердження Інструкції з охорони пунктів тестування працівниками Державної служби охорони при МВС України”
Завантажити


від 25.11.2011 № 1354 «Про затвердження Положення про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів»
Завантажити


від 29.05.2008 № 479 «Про затвердження Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти»
Завантажити


від 25.02.2008 № 124/95 “Про затвердження Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання”
Завантажити


Історія України. Тема №2. Виникнення та розквіт Київської Русі
“Винекнення і розвіт Київської Русі” Тема 2
Програма ЗНО з історії України 2016 року
Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з історії України, що є конкурсним предметом при вступі довищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.

Програма ЗНО з історії України

Підготовка до ЗНО з історії
Основні терміни, поняття

Затверджено нові програми ЗНО на 2015 рік
Міністерством освіти і науки затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти та у відповідності з якими мають бути розробленні та укладені тести ЗНО у 2015 році.

Детальніше читати тут

Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році

Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2015 році

Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році
2_254_i
Міністерство освіти за пропозицією громадськості змінило програму ЗНО з історії України

До програми ЗНО з історії України внесено зміни
До програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України внесено зміни. Відповідний наказ підписано у Міністерстві освіти і науки.

Рішення про внесення змін до програми ЗНО ухвалене на виконання рекомендацій учасників круглого столу з обговорення програми для зовнішнього оцінювання з історії України, що відбувся 16 жовтня 2014 року, а також на реалізацію пропозицій громадськості.

Тести мають бути розроблені та укладені у відповідності з програмами зовнішнього оцінювання. У 2015 році абітурієнти матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з переліку, до якого включено 12 навчальних предметів.

Зараз триває реєстрація бажаючих скласти тести пробного незалежного оцінювання, що буде проведене у березні 2015 року.

Посилання за темою:
Дворівневі тести ЗНО: особливості проведення
Усі випускники шкіл складуть єдиний тест з української мови
В Україні зміниться система оцінювання тестів ЗНО
Більше про зовнішнє незалежне оцінювання в Україні

Програма ЗНО з історії України 2015 року
Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з історії України, що є конкурсним предметом при вступі до вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.

Програма ЗНО з історії України >>>

Питання та вiдповiдi

Що таке “пороговий” бал?
Що таке дворівневі тести ЗНО?
Що означає «склав», «не склав» в системі оцінювання ЗНО?
Які предмети ЗНО потрібно буде здавати замість всесвітньої історії та світової літератури?
Яку вагу матиме атестат у 2015 році?

Відео-уроки з історії України для підготовки
historyUkraine.jpg.pagespeed
Вивчай історію Україн разом із нами!
Зовнішнє незалежне тестування вже незабаром. Сподіваємося, що ваша підготовка до нього вже розпочалася та знаходиться в самому розпалі. Ми пропонуємо вам готуватися за допомогою відео-уроків, адже вони наочно відображають події. Це особливо ефективно для підготовки до ЗНО з історії України.

Нагадуємо вам, що 20 червня 2014 року всі регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть незалежне тестування з історії України. Воно не є одним із перших, але це не значить, що воно не є одним із найважливіших.

Відео-уроки, які ми вам пропонуємо, охоплюють українську історію різних періодів. Вони складаються з 11 частин, кожен з яких вказує на окремий історичний період на території України. Представлені відео нагадують шкільні уроки тому, що вони тривають приблизно той самий час – 30 – 40 хвилин.

Обирайте собі серію для перегляду залежно від того, що вам потрібно вивчитиЦікавого перегляду!

Бажаємо вам приємного вам вивчення історії!

Готуємося до ЗНО 2015 з історії
Інформація для учнів 11 класу, які надумали складати ЗНО з історії. Рекомендую групи в ВК для підготовки. З історії України http://vk.com/history_zno , http://vk.com/ictoria_ukrain . Із Всесвітньої історії http://vk.com/vsesvitnya . Також додаю список підручників, довідників і т.д. Викачуйте і займайтеся. ЗНО не за горами ))))

Книги для підготовки до ЗНО можна завантажити ТУТ, натискайте на номер і завантажуйте без очікування та файлообмінників! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Бажаю успіхів!

history
Готуйтеся до ЗНО з історії розумно
Незалежне тестування не повинно бути перешкодою при вступі до вищого навчального закладу. Навпаки ЗНО єдодатковим шансом перевірки реальних знань, набутих під час навчання в школі, та відбору найкращих для навчання вишах з різним рівнем престижності. Таке розуміння системи незалежного тестування допоможе вам налаштуватися на «хвилю» продуктивної підготовки до зовнішнього тестування. Детальніше: Готуйтеся до ЗНО з історії розумно

programa_istUkr
Програма ЗНО з історії України 2015 року
програма ЗНО з історіїОзнайомтеся з програмою незалежного тестування з історії України. Програма вкаже вам на напрямок майбутньої підготовки до тестування. Детальніше: Програма ЗНО з історії України 2015 року
pidruchnyk_istUkrПідручник для підготовки до ЗНО з історії України
завантажаити підручник із історії УкраїниКомплексний посібник для підготовки до ЗНО під редакцією Власова В.С. розрахований на розвиток процесу запам`ятовування наданої інформації, необхідної для відмінної здачі ЗНО з історії України.
Детальніше: Підручник для підготовки до ЗНО з історії УкраїниДодати коментар

haracteristica_istoriaUkrХарактеристика ЗНО з історії України
Характеристика ЗНО з історії УкраїниЗНО з історії України стане гідною перевіркою ваших знань. До чого ж готуватися? Дізнайтеся про це в програмі ЗНО з історії України. Детальніше: Характеристика

ЗНО для абітурієнтів 2015

Підготова до ЗНО

ЗНО з історії України: особливості тесту 2015 року

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2015 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності, а також завдань з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді.

Загальна кількість завдань тесту з історії України – 56, на виконання яких учасникам буде відведено 135 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді – до кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 42 завдання з вибором однієї правильної відповіді (від № 1 до № 42), що оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності – до кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити «логічні пари»). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить шість завдань на встановлення відповідності (від № 43 до № 48), що оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної «логічної пари» або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності – до кожного завдання подано перелік подій, позначених буквами, які потрібно розташувати в правильній послідовності, де перша подія має відповідати цифрі 1, друга – цифрі 2, третя – цифрі 3, четверта – цифрі 4. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Г) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить 4 завдання на встановлення правильної послідовності (від № 49 до № 52), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на завдання не надано.

Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору) – до кожного завдання пропонується сім варіантів відповіді, серед яких лише три правильні. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і записав правильні відповіді у бланку відповідей А.
Тест містить чотири завдання (від № 53 до № 56) з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 тестових бали: 1 бал за кожну правильно вказану відповідь (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної відповіді (цифри), або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.

Максимальна кількість балів, що зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту ЗНО з історії України, – 90.

При підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України зверніть увагу на програму ЗНО з цього предмета, яка хронологічно охоплює весь зміст шкільних курсів історії України від найдавніших часів до сьогодення і складається з 31 теми.

Програма передбачає перевірку знань про основні політичні, соціально-економічні, культурні події, явища та процеси минулого, діяльність видатних історичних діячів, а також сформованості в учнів загальнопредметних історичних умінь.

Зверніть увагу на те, що невід’ємною складовою програми ЗНО з історії України є перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання учасниками тестування.

Радимо учасникам тестування з історії України також ознайомитися з наступними матеріалами:

Портрети деяких історичних персоналій (кін. XVIII – XXI)
Візуалізований перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва
Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2015 року
Загальна характеристика тесту з історії України 2015 року
Завдання та відповіді на тести ЗНО з історії України минулих років
Тести ЗНО онлайн з історії України
Приклад тесту, який передбачає коротку відповідь множинного вибору
Демонстраційний варіант тесту з історії України 2010 року
Зразки завдань з історії України 2010 року
Тести ЗНО онлайн з інших предметів
Курси підготовки до ЗНО

305-а річниця прийняття першої Конституції України!

novyj_risunok-32 Конститу́ція Пилипа Орлика — договір гетьмана Пилипа Орлика зі старшиною та козацтвом Війська (від усієї старшини та козацтва конституцію Орлика підписав кошовий отаман Кость Гордієнко), який визначав права і обов’язки усіх членів Війська. Укладений 5 квітня 1710 року на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер (турецька назва — Бендери, нині це територія Молдови). Затверджений шведським королем Карлом ХІІ. Написаний латиною і староукраїнською мовою. Складається з преамбули та 16 статей. Пам’ятка української політико-філософської та правової думки. За оцінкою українських істориків є однією з перших європейських конституцій нового часу. Чинності не набула, оскільки була написана в умовах вигнання.
Cучасна поширена назва “Конституція” походить від дослівного перекладу

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та всесвітньої історії

Тренувальні тести – «Підготовка до ЗНО» з всесвітньої історії
Історичні портрети – Всесвітня історія – Містить інформацію і портрети діячів світової історії
Довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України
Довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії
Зовнішнє незалежне оцінювання по історії України скорочений курс підготовки

Підтвердіть, що Ви не бот - виберіть чоловічка з піднятою рукою: